O nás

La Suerte

Stelesnenie ženskej krásy, pohybu, temperamentu, sexaeppeal-u a jemnosti zároveň. Bolo založené v roku 2012 mladou talentovanou tanečníčkou Simonou Horváthovou s myšlienkou priniesť na Slovensko nový pohľad a poňatie tanca ako takého. Tanečná škola La Suerte prináša spôsob, ktorým Vás naučí využiť každú jednu emóciu a premeniť ju v pohyb.

Aj keď sa zameriava na jednotlivé tanečné štýly, dáva jednotlivcom priestor vniesť do tanca seba samého a práve preto je La Suerte jedinečné svojim tanečným rukopisom. La Suerte znamená v preklade osud, šťastie, tento názov vystihuje bohatstvo tanečníka, ktoré mu bolo dané … La Suerte dáva možnosť rásť talentom, ktorý sa chcú tanečne rozvíjať a napredovať, prináša uvoľnenie ľuďom, ktorým tanec dáva relax a čistú myseľ a hlavne vyvoláva emócie, vzrušenie…

Simona Horváthová

Tanečníčka, choreografka, lektorka a zakladateľka tanečnej školy La Surte. Tancu sa venuje od svojich 6 rokov. Začala tanečnými základmi baletu, jazzu a ľudového tanca v ZUŠ Štefana Németha-Šamorínskeho v Šamoríne. Po absolvovaní ZUŠ sa postupne stávala súčasťou tanečných štúdií ako HHF, Jumbo, Tuzexx, Cats, Sabrosura, no svoje osudové šťastie našla práve založením tanečnej školy a skupiny La Suerte. V tanečnej škole LS uplatňuje všetky nadobudnuté tanečné techniky no vnáša doň aj svoje srde , ktoré je plné tanca … Medzi jej doterajšie tanečné úspechy patrí účinkovanie v muzikáloch Príbeh ulice I. v divadle Aréna, Boy Band na Novej Scéne, choreografka v televíznom projekte Let´s Dance, Miss Univerze, účinkovanie v hudobných videoklipoch (Seo Fernandéz, Eusebio Nicolas Mena, Kmeťoband, Rytmus, Anita Soul, Robert Burian, Kaidžas, Slipo, Hajtkovič, Čistý chov, …)