Ponuka

Tanečný program La Suerte je svojou originalitou jedinečný na Slovenskom trhu. Tanečná skupina La Suerte prináša zábavu, vzrušenie a neobyčajnú energiu, ktorá divákov pohltí. La Suerte vytvára tanečný program pre Vaše eventy (koncerty, firemné akcie, latino fiesty, background spevákom …)

Špecializujeme sa na temperamentné karibské tance (salsa, samba, reggaeton, afro a rôzne fúzie týchto štýlov ako napríklad latinjazz …). Divákov zaujmú prepracované choreografie, odvážne kostýmy, krásne profesionálne tanečnice a k tomu všetkému pocítite na vlastnej koži lásku k tancu.

Tanečný program vieme prispôsobiť Vašim predstavám. K dispozícií sú choreografie rôznych tanečných štýlov (salsa, samba, reggaeton, latinjazz, afrocuba …). Jednou z možností je predvádzanie jednotlivých choreografií počas celého večera v jednotlivých vstupoch. Tie môžu byť doplnené tanečnou školou, ktorá je veľmi obľúbenou formou zábavy, pri ktorej máte možnosť priameho kontaktu s tancom. Ďalšou možnosťou je tanečná show, kde sa jednotlivé choreografie predvádzajú v jednom alebo v dvoch 10 minútových vstupoch.
Počet tanečníčok je variabilný podľa Vašich požiadaviek tak isto ako počet choreografií.

Novinkou našej ponuky je tanecný štýl Twerk, ktorý sme ako jediná tanečná skupina na Slovensku odprezentovali na turné skupiny Kontrafakt, konkrétne so známymi menami slovenskej hip hopovej scény Slipo a Hajtkovič.